Középiskolai felvételi, előkészítők, nyílt nap, természettudományos szakkörök…

Iskolánkba mind a 4, mind a 6 évfolyamos (emelt óraszámú idegen nyelvi) képzéseinkre való felvétel a közös, központi középiskolai írásbeli felvételi vizsga megírásához kötött.
Az írásbeli felvételi vizsgára való jelentkezés iskolánkban történik 2019. december 6-ig, azonban a vizsga megírható minden olyan középiskolában, amely írásbeli felvételit szervez. Az írásbeli vizsga időpontja 2020. január 18., szombat 10 óra.
A közös központi magyar és matematika írásbeli vizsgákra iskolánk felvételi felkészítő foglalkozásokat szervez mind a 4, mind a 6 évfolyamos képzés esetében, amelyen a részvétel INGYENES.

Iskolánk NYÍLT NAPja: 2019. november 14., csütörtök. A részletes program és órabeosztás egy héttel előtte kerül fel a honlapunkra.

Iskolánk a TERMÉSZETTUDOMÁNYOK iránti érdeklődés felkeltése céljából biológia, kémia, földrajz és fizika szakköri foglalkozásokat szervez az általános iskolák 7-8. osztályos tanulóinak, melyek november és december hónapokban kerülnek megrendezésre, rövidesen közzétett időpontokban.

SZERETETTEL HÍVUNK, VÁRUNK! 🙂