Beiratkozás – friss információk

Az intézményünkbe felvételt nyert tanulók beiratkozására 2020. június 23-án, kedden 8-16 óra között kerül sor.

A felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője útján az iskolába személyesen vagy elektronikus úton is beiratkozhat.

Elektronikus beiratkozás esetén a Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendszer – a továbbiakban: KRÉTA – üzemeltetője a KRÉTA e-ügyintézés felületén 2020. június 15-től biztosítja a szülő vagy törvényes képviselő részére a “Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével, mely a www.e-kreta.hu oldalon érhető el. Az elektronikus beiratkozásra 2020. június 22-én 24:00 óráig van lehetőség.

Kérjük, hogy amennyiben lehetőségük van nyomtatásra illetve fénymásolásra, a folyamatok gyorsítása érdekében hozzák magukkal a következőket:

Kinyomtatva, kitöltve kérjük:
Beiratkozás 2020 adatlap
Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről

Fénymásolatban kérjük:
A gyemek személyi igazolványa, lakcímkártyája és TAJ-kártyája (akinek még nincs személyi igazolványa, annak útlevél vagy születési anyakönyvi kivonat).

A diákigazolvány igényléséhez az illetékes Kormányablakban kérjük, hogy csináltassák meg a gyermek NEK-adatlapját. (Most már előzetes bejelentkezés nélkül is lehetséges.)

A fenti dokumentumok kitöltése, fénymásolása az intézményben történő beiratkozáskor is lehetőség van, azonban ha már készen van, az jelentősen meggyorsítja az ügymenetet.

Akinek akadályba ütközik a személyi okmányok, valamint a NEK-adatlap leadása, az a tanév kezdetéig, 2020. szeptember 1-ig leadhatja szerdai napokon 9-12 óra között az iskolában, azonban ez esetben nem tudunk rá garanciát vállalni, hogy a diákigazolvány idejében elkészül.